Europejski fundusz rozwoju regionalnego Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

Stowarzyszenie Black Panthers

12/05/2016


PDF DRUKUJ

Stowarzyszenie Paramilitarne Black Panthers z siedzibą w Piwnicznej - Zdroju rozpoczęło swoją działalność 6 kwietnia 2010r. Od początku utworzenia formacji nasza grupa bazuje na podstawie Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych.

Korzystamy z umundurowania typu MARPAT (skrót od MARine PATtem) na zasadach ASG (air soft gun). Treningi prowadzone są z zakresu czarnej, zielonej, czerwonej i niebieskiej taktyki która ma na celu wpojenie i utrwalenie zasad, praw, i obowiązków panujących w każdej zmilitaryzowanej formacji w czasach. kiedy świat idzie naprzód a powstanie konfliktów zbrojnych jest coraz bardziej realne.

Korzystamy z wszelkich dostępnych źródeł w celu uzyskania odpowiedniej wiedzy, która daje nam możliwość podjęcia pełnej gotowości do obrony granic państwa i jego obywateli, całą nabyta wiedze staramy się przekazać wszystkim, którzy chcą poznać to, co dzisiaj dostępne jest tylko w wypadku poświęcenia się czynnej służbie.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, współpracę, chętnie nabędziemy nową wiedzę jak też podzielimy się swoją i swoim doświadczeniem. Jako stowarzyszenie bierzemy czynny udział we wszelkiego typu akcjach charytatywnych, szkoleniach, pokazach, zbiórkach żywności czy tez pomocy jak np. w czasach klęsk żywiołowych .

Link do strony internetowej :   http://black-panthers.pl