Europejski fundusz rozwoju regionalnego Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

Stand Up Paddle (SUP)

30/05/2016


PDF DRUKUJ

SUP (z jęz. ang. stand up paddle) to obecnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Wykonuje się go przy pomocy deski, która podobna jest do windsurfingowej, ale pozbawiona jest żagla. Zamiast niego w dłoniach trzyma się wiosło, dzięki czemu jest się uniezależnionym od warunków pogodowych takich jak wiatr czy fale. To co jest w SUP najwspanialsze, to fakt, że pływanie na desce nie wymaga żadnego doświadczenia. Niezależnie od tego czy już kiedyś próbowaliście już swych sił w sportach wodnych czy też jesteście kompletnymi amatorami - po krótkim instruktażu poradzi sobie każdy!

Przy Hotelu Piwniczna SPA & Conference od 2014 roku działa pierwsza na południu Polski baza SUP na rzekach. Każdy może tu wypożyczyć deskę, wiosła, kaski, kapoki, odzież ochronną czyli cały niezbędny sprzęt. Zapewniamy również transport oraz opiekę instruktora. Poniżej przedstawiamy cennik (cena obejmuje wypożyczenie kompletnego sprzętu, transport osób ze sprzętem i instruktarz)

  • spływ krótszą trasą (od Hotelu Piwniczna do Młodowa): 50,00zł/osoba
  • spływ dłuższą trasą (od granicy ze Słowacją do Hotelu Piwniczna): 100,00zł/osoba

Od 2014 r. w Piwnicznej-Zdroju organizowane są Otwarte Mistrzostwa Polski w SUP na Rzekach w dwóch kategoriach OPEN: kobiety i mężczyźni. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, a wszystkich uczestników czeka przede wszystkim świetna zabawa! Tegoroczne Mistrzostwa odbędą się 6 sierpnia, a zapisów można już dokonywać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.supnarzekach.pl w zakładce „zgłoszenia”. Wszystkie nowe informacje dotyczące ich organizacji  zamieszczane są w zakładce „mistrzostwa”.

KONTAKT:
Baza SUP na rzekach przy Hotelu Piwniczna SPA&Conference
ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5
33-350 Piwniczna-Zdrój
tel.: 18 2620606
fax: 18 4444044
e-mail: recepcja@hotelpiwniczna.pl

www.hotelpiwniczna.pl

www.supnarzekach.pl

 

 

 

Galeria zdjęć

DSC_6005.jpg
DSC_6128.jpg