Europejski fundusz rozwoju regionalnego Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

AKTUALNOŚCI

Podziękowania za ofiarną służbę

Podziękowania za ofiarną służbę

04/05/2019

Trzy Złote i sześć Srebrnych Jabłek Sądeckich, przyznanych przez starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, wręczył dziś (3 maja 2019 r.) wyróżniającym się strażakom z terenu miasta i gminy Piwniczna-Zdrój członek Zarządu Powiatu Marian Dobosz. Towarzyszył mu burmistrz Piwnicznej-Zdroju Dariusz Chorużyk.

Złotymi Jabłkami Sądeckimi uhonorowani zostali druhowie Jan Jarzębak (OSP w Kosarzyskach), Eugeniusz Bołoz (OSP w Łomnicy-Zdroju) i Leszek Kłak (OSP w Rytrze). Srebrnymi Jabłkami Sądeckimi wyróżniono druhów Sławomira Biela i Roberta Dziedzinę (obaj z OSP w Piwnicznej-Zdroju), Szymona Cyconia (OSP w Głębokiem), Lesława Zielińskiego i Józefa Ogórka (obaj z OSP w Wierchomli Wielkiej) oraz Pawła Mazurka (OSP w Rytrze).

Marian Dobosz wręczył też promesy o łącznej wartości 5 tys. zł przedstawicielom Ochotniczych Straży Pożarnych w Głębokiem i Wierchomli Wielkiej.

- To wyraz wdzięczności za ofiarną ochotniczą służbę i działania na rzecz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na Sądecczyźnie – podkreślił Marian Dobosz.

Obchody gminnego dnia strażaka były też okazją do wręczenia odznaczeń resortowych. Uhonorował nimi druhów starszy brygadier Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego PSP w Nowym Sączu.

Źródło: Powiat Nowosądecki (szel)

Fot. Paweł Szeliga

Galeria zdjęć

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg