Europejski fundusz rozwoju regionalnego Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

WYDARZENIA

Cyklokarpaty w Wierchomli już 30 września!

Cyklokarpaty w Wierchomli już 30 września!

Data rozpoczęcia: 30/09/2017
Data zakończenia: 30/09/2017

W ostatnim dniu września kompleks turystyczny Dwie Doliny już po raz kolejny gościł będzie finał całego cyklu maratonów kolarstwa górskiego Kellys Cyklokarpaty.

Kellys Cyklokarpaty to największa tego typu impreza w Polsce i w tej części Europy, od lat przyciągająca pasjonatów kolarstwa górskiego. W Wierchomli Małej i Wielkiej zetkną się oni z trasą nie aż tak trudną pod kątem technicznym, za to wymagającą bardzo dobrej kondycji, a w przypadku ciężkich zjazdów – nawet zejścia z roweru. Zawody odbywają się w kilku kategoriach, które są przeznaczone także dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z kolarstwem górskim w tej formie.

Otwarta formuła maratonów wynika z tego, że organizatorzy pragną popularyzować zarówno kolarstwo górskie, jak i turystykę rowerową oraz zdrowy tryb życia. – Nasz Ośrodek znakomicie wpisuje się w misję towarzyszącą Kellys Cyklokarpatom. Wspieramy je z przyjemnością oraz jesteśmy przekonani, że także i w tym roku wydarzenie zakończy się sukcesem zarówno sportowym, jak i frekwencyjnym – mówi Przemysław Kutnyj, rzecznik prasowy Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla oraz ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort.

Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie jego organizatora: www.cyklokarpaty.pl, jak i na fan page’u na Facebooku: www.facebook.com/cyklokarpaty. Na maraton w Wierchomli można się zapisać pod tym linkiem: https://system.timedo.pl/